Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bójka pseudokibiców w Bełzycach: Policja zatrzymała dziewięć osób

Utworzony przez janek, 18 sierpnia 2010 r. o 09:59
UNIA TO JEST POTĘGA UNIA NAJLEPSZA JEST UNIA ZAWSZE ZWYCIĘŻA UNIA BKS !!!!!! LALALALALALALA LALALALALALALALA LALALALALLALALAA LAALALALALALALAL !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
unia to jest dziwa, janek alfonsem jest bełzyce to wielki burdel kibole cwelą się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem tych wiesniakow belzyckich na stadionie wielcy koledzy na blokach jak chodza to wielcy kozacy i niby zawsze wszscy razem a na komisariacie jeden drugiego sypie to chyba tak w ramach przyjazni he he i jedno mnie zastanawia jak taka osoba moze sie nazywac kibicem? ewentualnie wytlumaczalny podzial kibicow m.in na chuliganow to juz rozumiem w belzycach nie ma wsrod zatrzymanych kibica sa jedenie fanatycy ktorzy zapewne jak zostana wypuszczeni z dolka to zaczna pisac tu swoje komentarze ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja z Radzynia działa szybciej, a kto zatrzyma bandziorow z Bełżyc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez ta banda nierobow zachowuje sie identycznie jak stado małp...Oo podskakuja, biegaja, wracaja i znowu skacza ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bełżyce popełnili wielki błąd że za czeli się bić z Radzyniem toż tam jest 3 razy wiecej takich kibiców jak by się zebrali to na pewno ci z Bełżyc nie przyszli nawet na ten mecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy wszyscy jesteście POje***I zamknąć was w obozie dać grabie łopatę i parę ziarenek i sobie radzić!!!! Wszyscy cwaniaki w grupie a jak co do czego to sam na sam płaczą i do mamusi chcą - trfcie ku*** pod dobrą cele to was tam przeszkolą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolek napisał:
Bełżyce popełnili wielki błąd że za czeli się bić z Radzyniem toż tam jest 3 razy wiecej takich kibiców jak by się zebrali to na pewno ci z Bełżyc nie przyszli nawet na ten mecz
ty się o Bełżyce nie bój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewien słynny Polak powiedział ; dopóki nie zajrzałem do Internetu - nie wiedziałem, że na świecie jest tyle deb***i. te wpisy wyżej - potwierdzają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOJNA BURAKÓW - tak to sie nawyzwa chyba. Po sobotnich wiejskich wstrząsach i hektolitrach wipitej pryty wieśniaczy temperament odezwał się z buraczanych synach. Cham ze wsi wyjdzie, wieś z chama nigdy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaorać tym niedoje(B)kom stadiony i buraki posadzić. Banda oszołomów z wiochy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądając video i zdjęcia ciekawy jestem KTO dopuścił ten stadion do rozgrywek ??? może tym by się ktoś zainteresował!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie kibic napisał:
policja z Radzynia działa szybciej, a kto zatrzyma bandziorow z Bełżyc?
policja z Bełżyc tez zatrzymala osoby uczestniczace w tej wiescniackiej bijatyce nierobow ale w artykule napisali ze policja z radzynia stad twoje zludne myslenie ... wystarczy ogladac zdjecia w internecie i widzisz ludzi zeswoich miejscowosci bioracych udzial w bojce sa tez tacy co posypia "kolegow" jeden zeby ochronic swoj tylek powie na drugiego ktos tam kogos widzial i tak sie rozejdzie takze nie narzekaj na belzycka policje bo to fajne chlopaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Oglądając video i zdjęcia ciekawy jestem KTO dopuścił ten stadion do rozgrywek ??? może tym by się ktoś zainteresował!!!
jestem z belzyc ale tez bardzo sie dziwie ze wogole na tym da sie grac.... od x lat zmienily sie tam tylko krzeselka ze starych lawek z tego co widze na zdj bo nawet tam nie chodze ale ogrodzenie itp. pozal sie Boże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam są Bloki he?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cała polska piłka to jedno wielkie dno więc niema sie co dziwić że na prowincji takie rzeczy sie zdarzają, skoro w krakowie czy warszawie jest to na porządku dziennym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek napisał:
UNIA TO JEST POTĘGA UNIA NAJLEPSZA JEST UNIA ZAWSZE ZWYCIĘŻA UNIA BKS !!!!!! LALALALALALALA LALALALALALALALA LALALALALLALALAA LAALALALALALALAL !!!!
hahahah ku*** jebnij sie w łeb! wlansie Twoja Unia pokazala jaka jest zajebi*** dostajac u siebie 3 do 0 w dupke! brawo Orleta!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Stal! napisał:
Tam są Bloki he?
a co w tym dziwnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBN napisał:
hahahah ku*** jebnij sie w łeb! wlansie Twoja Unia pokazala jaka jest zajebi*** dostajac u siebie 3 do 0 w dupke! brawo Orleta!!
dziennikarze też sie popisali....nawet wyniku nie napisali, ważniejsza zadyma...to sie sprzeda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka liga tacy kibice. Ale po prawdzie zwykle było tak że parobki z jednej wioski lali się z parobkami z innej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...